...Please Wait

لطفا صبر کنید ...

کیت های دامی

به مدت سی سال است که کیت های دامی رندکس تولید شده و برای گونه های مختلف حیوانات قابل استفاده هستند. با وجود این که ترکیبات کیت های رندکس از مواد انسانی ساخته شده است، با توجه به شباهت ترکیب بیوشیمیایی موجود در بدن تمام حیوانات از جمله انسان، می توان تمام این کیت ها را برای نمونه های دامی نیز مورد استفاده قرارداد. به علاوه محدوده های وسیع قابل اندازه گیری توسط این کیت ها، آن ها را برای نمونه گونه های مختلف مناسب می سازد.

کیت های دامی رندکس شامل کیت های مفیدی چون روی به منظور تشخیص سمیت (به خصوص در حیوانات خانگی به علت وجود میزان بالای روی در وسایل مربوط به حیوانات خانگی که ممکن است باعث مسمومیت آنها شود)، مس به منظور تشخیص کمبود آن (به ویژه در گاو در نتیجه افزایش مولیبدن که به صورت طبیعی در برخی از خاک ها و کودها وجود دارد، سطح مس در بدن کاهش می یابد.

 فواید کیت های دامی:

  • مناسب برای استفاده در گونه های مختلف جانوران
  • محدوده های اندازه گیری وسیع (امکان تشخیص محدوده غیرنرمال برای گونه های مختلف حیوانات وجود دارد)
  • قابلیت نصب بر روی محدوده وسیعی از دستگاه های بیوشیمی
  • در دسترس بودن کنترل ها و کالیبراتورهای مجزا

برخی از این کیت ها عبارتند از:

 

شرکت توسعه کیمیای سعادت با انگیزه پیشبرد دانش علمی و افزایش سطح کیفی جامعه آزمایشگاهی کشور در سال 1393 تأسیس شد. این شرکت با تکیه بر تجربه و اعتبار خود در زمینه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، توانست نماینده انحصاری محصولات کمپانی رندوکس انگلستان در ایران را کسب نماید

کلیه حقوق برای شرکت توسعه کیمیای سعادت محفوظ است